Novinky

Novinky léto a podzim

Novinky léto a podzim

Dlouho jsme tu nepřidali žádné novinky. Zpožděně se tedy pochlubíme našimi úspěchy. Black na konci léta složil dvě noseworkové zkoušky a to NW-UZ a NW-NZ a v listopadu k tomu přidal ještě jednu NW-DZ. I na výstavách byl úspěšný - dvoudenní klubová výstava KCHBO v...

číst více
Máme štěňátka

Máme štěňátka

28.4. se nám narodilo 8 miminek - 4 pejsci a 4 fenky. Jen jeden pejsek je v barvě blacktri, jinak jsou všechna štěňátka bluemerle. Máme obrovskou radost a moc se těšíme jak porostou. V tuto chvíli jsou všechna štěňátka rezervována.

číst více
Máme potvrzenou březost

Máme potvrzenou březost

V pondělí jsem byli s Elsou na sonu a už víme že naše mise do Maďarska byla úspěšná. Teď už jen vydržet do konce dubna, abychom viděli co Elsa a Journey spolu upekli 😀 Držte nám palce. Rezervace nyní nepřijímáme.

číst více
Máme nakryto

Máme nakryto

Pro náš vrh C jsme vybrali psa z Maďarska importovaného z Ameriky. Journey je velký sympaťák a krasavec. Tak nám držte palce aby krytí bylo úspěšné. Stihli jsme to do Maďarska na poslední chvíli před lockdownem.

číst více
Vyšetření DOV

Vyšetření DOV

Na začátku roku jsme s Elsou vyrazili na vyšetření dědičných očních vad k paní doktorce Barnasíkové do VetParku v Ostravě. Vyšetření dopadlo na jedničku Elsa je všech dědičných očních vad prostá a byla moc pochválena jak vyšetření zvládla.

číst více
Měli jsme návštěvu

Měli jsme návštěvu

Dnes se k nám přijela podívat Rose (Black Rose Excelsa Sodalis) roste z ní moc pěkná a šikovná fenka. A už se těšíme až se předvede na nějaké výstavě.

číst více